Specializovaný sortiment na vybavení kanceláří

12.9.2017 no comments

.

Pojem je osvědčené klasické vybavení kanceláře. Nenechte se odradit vzpomínkou na hlučnou nevzhlednou plechovou skříň. Dnešní kartotéky jsou technicky vylepšené díky moderní technologii a v designu z dílen návrhářů kancelářského nábytku.

Máme specializovaný sortiment na vybavení kanceláří. Pro zakládání a pravidelné používání tištěných dat je Kartotéka smysluplná skříň. Přehledné, vybavené uvnitř šuplíků, tiše a lehce ovladatelné, naše kvalitní nabídka profesionálních výrobců.

Design a doplněk<

 

Rádi Vám poradíme a uděláme cenovou nabídku. Doporučíme Vám dodavatele spisového vybavení uvnitř šuplíků. Vkusně zvolená kartotéka v designu Vaší kanceláře je ve Vašich rukách. Servis a služby jsou v naší režii. Kvalitu garantujeme.

Stále nejrozšířenější pracovní skříň na řazení spisů, praktická v moderním designu. Zapomeňte na nevzhledné šedé plechové skříně, které byly nepříjemně hlučné. Nabízíme Vám kvalitní sestavy v efektních i velikostních úpravách.

.

 

Potrpíme si na kvalitu nabídky, spolupracujeme s ověřenými výrobci vybavení kanceláří, kteří stejně jako bytoví architekti rychle přináší novinky u nás i ve světě. Základní standardní kartotéka je celokovová, další typy s kombinací dřevěného či speciálně lakovaného povrchu.

Od A do Z<

 

S námi si vybavíte kancelář v náročném stylu, poradíme Vám, která kartotéka nejlépe zapadne k Vašemu nábytku. Ať už jde o ordinaci, úřad, archív, provedení je skutečně důležité. Vyberte si typ doporučíme Vám velikost i vnitřní vybavení za velmi solidní cenu.

Ohodnoťte příspěvek
.
Kartotéka